Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark whisper


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» All time low
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 11, 2012 9:48 am Scris de Tsubasa Kurumi

» I don't care.
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 11, 2012 9:47 am Scris de Shin Daesung

» Dreams thrown in the rain!
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 11, 2012 6:46 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Tell me goodbye.
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptySam Mar 10, 2012 9:02 am Scris de Ireene Hildegarde.

» My heart pronounce your name , my love ...
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptySam Mar 10, 2012 6:28 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» " There are flaws in romance , but love is perfect "
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptySam Mar 10, 2012 5:31 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Baby, don't cry
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptySam Mar 10, 2012 5:23 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» Let's have some fun...
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptySam Mar 10, 2012 4:49 am Scris de Rebekah de Valois.

» Dance , I wanna dance .
" I think I ' m a little crazy over you . " EmptySam Mar 10, 2012 3:18 am Scris de Alyssa J. DuPont.

" I think I ' m a little crazy over you . " Copy_o13
" I think I ' m a little crazy over you . " Vxdevn11
000 puncte
" I think I ' m a little crazy over you . " 2uskk811
000 puncte
" I think I ' m a little crazy over you . " 2m3sl811
000 puncte
" I think I ' m a little crazy over you . " Slipdw11
000 puncte

 

 " I think I ' m a little crazy over you . "

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 4:28 am

Weekend . Şi , dacă tot e weekend , trebuie neapărat să ias din această monotonie a castelului . Mă trezesc îmbrăcat în mantia mea cea mai subţire din cauza vremii bune de afară şi coborând încet pe streăzile din Hogsmeade către " La trei mături " , unde am să stau până la miezul nopţii . Îmi dau bretonul uşor din ochi , apăsând clanţa . Doi vrăjitori , deabia majori şi ei , se uită încruntaţi la mine . Îi ignor , aşezându - mă la o masă de la geam , mergând înspre stânga . Nu îmi comand nimic , deocamdată . Dacă am să mi iau ceva , o să merite . Acum nici nu ştiu dacă chiar vreau să stau în localul acesta de doi bani . Lovesc ritmat masa , gândindu - mă la ce aş putea face . Nu pot face nimic , dar refuz să cred asta decât înăuntrul meu . Privesc spre geam în speranţa că cineva de la Hogwarts va trece pe aici şi mă va vedea.
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 4:39 am

    Fusese nevoită să plece din castel pentru a putea rezolva ceva cu Ordinul şi ajungând în Hogsmeade, destul de târziu pentru a mai avea chef şi dispoziţie necesară pentru a mai merge cât să ajungă la castel, rămase peste noapte La Trei Mături. Trebuia să recunoscă, ura acel han, dar fusese singurul aproape de ea, aşa că se resemnase. Se trezi cu o durere îngrozitoare de spate a doua zi de dimineaţă şi după ce se asigură că proprietarii primiseră destule înjurături cât pentru tot restul vieţii, se îmbrăcă rapid. Îşi luă pe ea o pereche de blugi albaştrii, un maieu de aceaşi culoare şi o gecuţă neagră. Se încălţă rapid, strângându-şi părul într-un coc neglijent ce o avantaja de minune şi apoi ieşi din cameră, coborând scările. Trase aer în piept, icnind dureros când se întinse şi mârâi nemulţumită.
    -Cum a-ţi dormit, domnişoară Ireene? întrebă John şi zâmbi amabil ceea ce o făcu pe Ireene să pufnească.
    -Îngrozitor, murmură şi apoi trecu pe lângă el.


Spoiler:
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 4:47 am

Zâmbesc la vederea conturilui ei în această zi monotonă . O privesc zâmbind larg , cu ambele coate pe masă , ascultând cum înjură proprietarii pentru fiecare zi de azi şi până la sfârşitul lumii . Nu am mai auzit asemena înjurături venind de la ea niciodată . O văd cum trece pe lângă un tip , dracu ştie cum îl cheamă , şi vine înspre mine . Continuând să am acel zâmbet dulce pe buze , îmi dau bretonul din ochi şi îi fac cu mâna . Îmi duc mâna la gură ca să ascund rânjetul pervers ce a apărut o dată cu un scurt gând de aceiaşi natură , care mi - ar putea strica "poker face" - ul din această zi oribilă .
S - ar putea să nu fie chiar aşa de oribilă , până la urmă , dacă ajung să stau ceva timp cu ea .
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 5:03 am

    Ridică o sprânceană când îl văzu. Serios? Cum de dătea de fiecare dată de el? Clătină din cap, mai mult pentru ea şi apoi afişă un zâmbet fermector, spunându-şi în gând că ziua parcă devenise mai bună. Îi făcu la rându-i cu mâna, mergând spre el.
    -Doriţi ceva, domnişoară Ireene? întrebă John, prinzând-o din urmă. Mergea rapid lângă ea, încercând să ţină pasul, în timp ce-i arunca priviri ce practic cerşeau atenţie. Şatene îşi dădu ochii peste cap şi îl privi sec.
    -Da, zise şi văzu cum ochii acestuia sclipiră încântaţi. Îi veni să râdă. Se opri în loc, aplecându-se puţin căci era mai înaltă decât el şi îi puse mâna pe umăr. Îl privi în ochi. Să mă laşi în pace, altfel jur că te transform în gândac. Aşa ai putea să te alături sutelor de exemplare de aici, adăugă şi mârâi, apoi se îndreptă de spate, zâmbind dulce. Se întoarse pe călcâie şi îşi continuă drumul spre masa la care stătea el.
    -Neaţa străine, surâse ea ademenitor, aşezându-se pe celălalt scaun, din faţa lui.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 5:18 am

Gândac? Ah, asta a fost atât de crud ... gândi pentru el , continuând să zâmbeasc larg , abţindându - mă cu greu să nu râdă cât de tare pot . Dar acel tip , care , logic , lucrează aici , o merită pe deplin . Şi ce i - a făcut Ireene ar fi doar o mică porţie din ce i - aş face eu . Bine , eu nu am nici nervii ei de oţel ca să stau să ghicesc răspunsul la o întrebare ca să ajung până la mine în dormitor . Zâmbesc către ea.
" Chiar sunt un străin ? " o întreb cu o faţă de căţeluş micuţ în loc de cea zâmbitoare pe care o aveam mai înainte .
Surâsul ei , atât de ademenitor , m - ar fi făcut , într - un moment de slăbiciune , să îi spun tot . Dar nu pot . E ca şi cum i - aş da viaţa mea pe o farfurie . Zâmbesc către ea dulce .
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 5:32 am

    Îşi puse un picior peste celălalt, legănându-l fără a avea altceva ce face şi se sprijini de spătarul scaunul, privindu-l printre genele-i lungi. Chicoti slab şi dulce când îl auzi şi îi analiză chipul. Da, putea spune că avea o slăbiciune pentru el, exceptând faptul că ea era Ochi-de-Şoim, iar el Viperin. De parcă ar fi contat asta.
    -Nu dear, niciodată, surâse şi îi făcu uşor cu ochiul, apoi îi adresă cel mai fermecător zâmbet al ei. Începu să se joace cu pandantivul de la gât, ce semnifica un leu, asemeni animalului ei şi pratonusului, şi-l privi în ochi. Clipi des.
    -Ce-i cu tine pe aici, Lee? întrebă după câteva clipe, fiind chiar al naibii de curioasă ce era cu el pe acolo, având în vedere locul nu prea drăguţ. Desigur, era bun când chiar aveai nevoie de un pat, asta evident dacă doreai să te trezeşti înţepenit şi cu dureri în tot trupul. Oftă încet, fără a avea un motiv clar.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 5:39 am

Surâd dulce către ea , făcând semn unuia dintre cei care lucrează aici să îşi mişte fizicul cât mai repede în această direcţie . Zâmbind larg şi plin de voişie , total anti starea lui de acum câteva minute , îi spun :
" Ah , m - ai speriat pentru o clipă . " ofteaz relaxat , aplecându - mă peste masă , ca să îi aud mai bine vocea distrusă de acele înjurături ce se aud pe fundal din cauza unor nişte idioţi care se bat la Şahul Vrăjitorilor . Într - o vreme m - aş fi dus să îi bat pe toţi , aşa , deodată , dar acum chiar nu am nervii necesari acestei mişcări . Întrebarea ei , atât de simplă , mi - a dat de gândit . Chiar aşa , Lee , cu ce motiv ai venit până aici ? Îmi arcuiesc uşor umerii . " Presupun că nu mai îmi place în castel ... " îi spun sincer .
Şi de ce să vin La trei Mături ? Este un local îngrozitor , murdar , dar e singurul han din acest oraş , sat , ce o fi , blestemat .
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 5:57 am

    Chicoti când auzi prima parte a vorbelor lui. Îl speriase. Ce drăguţ mod de a spune. Trase aer în piept, abţinându-şi un căscat, apoi îşi trecu limba peste buzele roşiatice, umezindu-le.
    -Nu-ţi mai place? Oh ce urât din partea ta. Înseamnă nici de mine nu-ţi mai place, oftă ea uşor teatral. Îşi dădu după ureche o şuviţă rebelă de păr, apoi privi în jur, uitându-se urât la cei care tot ridicau tonul. Ura Şahul Vrăjitorilor, doar pentru faptul că unii nu ştiau să piardă cu demnitate. Îşi scoase bagheta prinsă pe coapsă şi şi-o îndreptă spre ei, iar imediat toate piesele de pe tablă zburară împrejur. Rânji răutăcioasă şi se abţinu totuşi să nu râdă când auzi alt val de înjurături. Desigur, putea să spună că uneori mai devenea rea, ajungând să întreacă acţiunile şi prostiile făcute de cei de la Viperini, dar hei, avea dreptul şi ea să se joace, nu-i aşa? Îşi îndreptă atenţia din nou asupra tânătului, zâmbindu-i jucăuş. Trebuia să recunoască, avea chef de joacă la acea oră.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 6:08 am

Să nu îmi mai ... Stai aşa , asta e o presupunere idioată . Mă ridic brusc , ca un reflex la auzul vocilor ei , peste masă , prinzându - i bărbia între degetele mâinii stângi . Zâmbeşte dulce către ea . Cum să se plictisească de ea ? Îi sărută scurt fruntea , apoi se retrage înapoi la locul lui . Ar fi făcut mai mult decât un simpu pupic pe frunte , dar nu simţea nevoia de asta acum . Râse la gesutul ei asupra tipilor care nu ştia să piardă , admirând faptul că un Ochi de Şoim cuminte face din când în când aşa ceva . Observă zâmbetul ei jucăuş , dar nu spune nimic .
" Nu , nu . Casteulul este plictisitor fără tine . " spune el , ca o scuză vorbită pe care ar fi trebuit să i - o spună în priml rând .
Da , aşa este . Fără ea , lumea lui nu prea mai are sens . Nu îi mai pasă de şcoală , de Cercetaşii ăia care nu ştiu să îşi ţină gura ... De nimic . Fără ea.
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 6:25 am

    Tresări când se ridică atât de rapid şi se postă în faţa ei. Înghiţi în sec, imediat cum îi prinse bărbia cu degetele, fără a mai auzi ceea ce se petrecea în jurul ei. Nu auzea decât respiraţia lui şi a ei. Şi să fim sinceri, a ei o cam luase razna, asemeni inimii, ce bătea parcă de zeci mii de ori mai rapid acum. Înghiţi cu greu nodul pe care-l simţea în gât şi îşi ţinu respiraţia în momentul când chipurile lor de apropiară. Închise ochii, cutremurându-se scurt imediat cum buzele lui îi atinseră pielea. Îl privi imediat cum se depărtă şi totul reveni la normal în jur. Zâmbi adorabil, roşind uşor. Clipi des, zâmbind larg când îl auzi şi îi scoase limba.
    -Ododo, ce drăguţ eşti tu, spuse şi îşi legănă piciorul, apoi chicoti slab. O baghetă făcu contact cu peretele de lângă ea rupându-se, iar Ireene miji ochii, privind spre locul de unde venise.
    -Ce mama dracului? întrebă şi îi fixă cu privirea pe cei care mai aveau puţin şi se omorau din cauza unui joc idiot.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 6:30 am

Surâd dulce când auzi acel cuvânt . Da , sunt al niabii de drăguţ şi de linguşitor când vreau . Şi , peste toate , modest . Zâmbesc , simţind o rafală de vând pe lângă urechea stângă . O baghetă se sfărâmiţă de perete . Înjurătura lui Ireene nu este nimic în comparaţie cu ce am spus eu când m - am ridicat şi m - am întors pe călcâie . Valul fluent de înjurături pe coreeană nu le - a ajuns . Cei patru sau cinci mai au puţin şi îşi scot ochii . Îmi ridic bagheta de la şold şi rostesc o vrajă de împietrire către fiecare . Brusc , liniştea se lasă în jur . Mă întorc către şatenă , zâmbind larg , de parcă nimic nu s - ar fi întâmplat .
" Nu mai spui o dată chestia aia ... Aia cu drăguţ ? " o întreb fluturând din gene în sus şi în jos , ca o fetiţă mică care vrea ceva special .
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 7:01 am

    Un nou val de înjurături se auzi în încăpere, dar de data aceasta provenite de la Lee. Şatena îşi duse palma la gură abţinându-şi râsul şi-l privi admirativă cum se ridică de pe scaun şi-şi scoase bagheta. Îşi muşcă buza, analizându-l şi chicoti slab, adorând ceea ce vedea. Îl văzu pe John privind panicat când la cei care se luaseră la bătaie, când la masa lor şi nu se putu abţine să nu râdă mai tare. Bătu din palme când totul se linişti, plină de admiraţie.
    -Bravo dear, zise, făcându-i cu ochiul şi ridică o sprânceană imediat cum îl auzi. Zâmbi amuzată şi se ridică de pe scaun, oprindu-se în faţa lui. Îşi duse braţele după gâtul acestuia, ridicându-şi privea şi îi zâmbi ademenitor.
    -Eşti al naibii de drăguţ, spuse surâzând, apoi îl sărută pe obraz. Rămase aşa, lângă el după ce îşi depărtă chipul de al său, păstrându-şi surâsul fermecător pe chip.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyDum Mar 04, 2012 7:16 am

Zâmbesc când o vede cum râde pe sub mustaţă , aplaudându - mă fericită . La sfârşitul replicelor mele aceasta se ridică şi vine la mine , petrecându - şi mâinile pe după gâtul meu . Nu mă pot abţine . Îmi petrec mâinile pe după talia ei şi o trag spre mine , aşezând - o n poala mea . Zâmbesc, savurând fiecare cuvânt pe care mi - l spune . Surâsul ei , al naibii de dulce şi fermecător , mă face să îmi pierd încrederea . Îi sărut la rândul - mi obrazul ei , savurând secundele în care pot adumleca acel miros dulce pe care îl poartă cu ea.
" Sunt ? Dacă spui tu , te cred . " îi spun , lăsându - mi capul pe umărul ei . " Ştiu pe cineva care îmi seamănă, dar nu pot să spun cum o cheamăăă ... " adaug pe un ton jucăuş , strângând - o mai tare în braţe .
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyLun Mar 05, 2012 9:10 am

    Tresare uşor plăcut când o trage pe picioarele lui, şi-l priveşte printre gene, sorbindu-l practic din priviri. Închide ochii, încântată, imediat cum buzele lui îi ating obrazul roşu şi zâmbeşte larg, auzindu-şi inima bătând mai repede. Înghiţe în sec când îi aude vocea, deşi nu era prima dată şi îi cuprinde trupul cu braţele, aşezându-i mai bine capul pe umărul ei. Îşi trece degetele lungi şi albicioase prin părul acestuia, începând să se joace cu şuviţe de-ale lui, păstrând pe chip zâmbetul pueril.
    -Nici dacă te rog frumos, frumos, dulce ca o savarină? întreabă tânăra pe un ton inocent, de copil cuminte, ştiind că nu poate să-i reziste. Se aşeză mai bine pe picioarele lui, stând acum cu faţa la el, trupurile lor fiind lipite. Îl priveşte atentă, trecându-şi degetele pe obrazul fin al acestuia, cu mişcări lente, făcute special pentru a-l provoca.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyLun Mar 05, 2012 9:27 am

Zâmbesc satisfăcut când îi simt degetele jucându - se cu firele de păr brunet . Îmi las capul mai bine pe umărul acesteia , inhalând din nou mirosul acela ispititor . Cuvintele ei , gesutirle ei , până şi faptul că s - a întors cu faţa la mine , sunt făcute doar ca să cedez mai repede . Evident , asta şi fac . Nu pot rezista acetui ton inocent şi acestui chip de copil mic cu ochii aceia inumani . Îi prind capul între degete , sărutându - i uşor şi scurt buzele dulci , sauvrând gustul la maxim .
" Nu - ţi pot spune numele , dar îţi pot spune că stă în faţa mea . " îi şopetsc privind - o direct în ochi , cu un zâmbet dulce pe buze , aşteptând să priemsc un pupic înapoi .
Aştept prea multe de la viaţă . Dar , de data asta cel puţin , o merit . Merit să fiu sărutat pentru cât de drăguţ sunt .
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyLun Mar 05, 2012 9:57 am

    Nu-şi dă seama când îşi el îşi îndreaptă trupul, ridicându-şi capul de pe umărul ei, dar privirea lui pătrunzătoare o hipnotizează. Închide fermecată ochii, bucurându-se de parfumul, atingerea şi orice este legat de el. Îşi bagă o mână în părul său, strângându-i firele de păr în pumn şi cu greu se abţine să nu-şi muşte buzele când el o privi. Îşi simte inima bătând şi mai repede acum, iar chipul parcă îi arde. Înghite în sec totuşi, cuprinsă de o dorinţă ciudată. Vrea să-l sărute din nou, dar nu găseşte motiv, oricât de mult ar căuta unul. Rămâne pe moment fără cuvinte după ce îl aude şi apoi gândurile i se luminează în gând. Surâde fermecător, şi-şi trece degetele pe obrazul lui, coborând lent pe gât, apoi pe piept, şi-şi apleacă privirea spre el, presându-şi buzele de-ale lui.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyLun Mar 05, 2012 10:33 am

Se vede pe chipul ei că vrea ă mă mai sărute . Dar nu găseşte niciun motiv . Aş vrea să îi pot spune că nu are nevoie de un motiv ca să facă asta . Până la urmă , de ce i - ar trebui unul ? Nu are nevoie ... Nici eu nu aş avea nevoie de unul , nu ? Dar , cu toate că ştiu asta , nu pot să o sărut . De ce ? Simt cum îmi spunde în pumn părul . Nu îi spun nimic , deşi mi - a tras de păr . Închid foarte uşor ochiul stâng .
Simt , preţ de o secundă , să mă cutremur sub atingrea ei . Dar , din cauza atrenamentului , nu fac asta . Pe dealtă parte , îmi petrec mâna pe după talia ei , lipind - o şi mai puternic de mine . Îi simt buzele lipite de ale mele , înt r- un sărut . Ah , nu e aşa că vrei mai mult ?
Surâd uşor , şi îmi duc cealaltă mână pe spatele ei , răspundându - i la sărut , ameţit de gustul ei.
Sus In jos
Ireene Hildegarde.
Ochi De Soim
Ochi De Soim
Ireene Hildegarde.


Mesaje : 36

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyLun Mar 05, 2012 12:57 pm

    Geme încet când se simte lipită mai mult de el, iar sânii îi sunt presaţi de pieptul său, şi imediat după aceea, chipul i se îmbujorează mai tare. Îşi lasă ambele palme pe spatele lui, răsfirându-şi degetele pe suprafaţa pielii lui, înciudată totuşi că acel tricou o putea împiedica să simtă ceva mai mult. Se înjură în gând, realizând cât de departe merge imaginaţia ei. Dar nu se poate abţine. O provoacă, se joacă fără încetare cu simţurile ei, făcând-o practic să-l vrea mai mult şi să înebunească după el. În schimb nu-i pare rău. De-ar ştii că poate sta aşa cu el zi de zi, ar fi în stare de multe lucruri. Dar doar să fie alături de el. Îşi trece limba peste buzele lui, cerând voie să pătrundă în locaşul umed al brunetului, apoi simţind cum el îşi întredeschide buzele, îşi strecoară limba printre ele, explorând în voie locul, fără a lăsa vreun locşor. Îl trage mai aproape de ea, invitându-i limba la joacă.
Sus In jos
Lee Hong Ki
Viperini
Viperini
Lee Hong Ki


Mesaje : 35

" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " EmptyMar Mar 06, 2012 6:08 am

Zâmbesc în sinea mea auzindu - i scurtul geamăt . Când a ajuns atât de evident ce se întâmplă între noi ? De când roşeşte atât de tare când îi ating chipul ? Toate astea , de când ? Nici nu ştiu cum s - a întâmplat . Doar s - a întâmplat . Şi , o dată ce s - a întâmplat , nu am mai putut face nimic în faţa ei . Sunt la degetul ei mic , mă roteşte cum vrea ea fără să îşi dea seama . Ştiu exact ce gândeşte . Crede că o prostesc . Nu , nu chiar că o prostesc . Doar că o provoc într - un joc în care eu voi câştiga mereu . Surâd , despărţindu - i rapid acele buze moi şi dulci , strecurându - mi limba în gura ei , explorând fiecare colţişor , începând mai apoi să mă joc cu limba ei , simţind cum Ireene mă trage mai aproape de ea , lăsându - ne pe amândoi fără aer . Dar , dacă aş muri chiar acum , în această secundă , aş fi fericit . Nu aş simţi nici un motiv să sufăr .
Sus In jos
Continut sponsorizat





" I think I ' m a little crazy over you . " Empty
MesajSubiect: Re: " I think I ' m a little crazy over you . "   " I think I ' m a little crazy over you . " Empty

Sus In jos
 
" I think I ' m a little crazy over you . "
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Imprejurimile Castelului. :: Hogsmeade :: La Trei Maturi-
Mergi direct la: