Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark whisper


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» All time low
I don't care. EmptyDum Mar 11, 2012 9:48 am Scris de Tsubasa Kurumi

» I don't care.
I don't care. EmptyDum Mar 11, 2012 9:47 am Scris de Shin Daesung

» Dreams thrown in the rain!
I don't care. EmptyDum Mar 11, 2012 6:46 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Tell me goodbye.
I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 9:02 am Scris de Ireene Hildegarde.

» My heart pronounce your name , my love ...
I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 6:28 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» " There are flaws in romance , but love is perfect "
I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 5:31 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Baby, don't cry
I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 5:23 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» Let's have some fun...
I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 4:49 am Scris de Rebekah de Valois.

» Dance , I wanna dance .
I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 3:18 am Scris de Alyssa J. DuPont.

I don't care. Copy_o13
I don't care. Vxdevn11
000 puncte
I don't care. 2uskk811
000 puncte
I don't care. 2m3sl811
000 puncte
I don't care. Slipdw11
000 puncte

 

 I don't care.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tsubasa Kurumi
Viperini
Viperini
Tsubasa Kurumi


Mesaje : 13
Localizare : On the warzone

I don't care. Empty
MesajSubiect: I don't care.   I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 8:50 am

Isi aranja usor varful palariei ridicanduse in picioare usor deschilibrata.Trenul opri,numai bine a ajuns insfarsit dupa atata mers.Ofta usor facandu-i semn baiatului de langa ea sa o ajute sa isi ia valiza de pe raftul inalt.Adevarul este ca la cei 1.55 de cm ai ei nu prea avea sanse sa isi ia acea valiza de acolo pana a doua zi.Surase usor amuzata incepand sa isi aranjeze rochita in timp ce privea catre baiat.Ii dadu jos valiza dandu-i-o,ii multumi prin simplul fapt al aplecari ei din cap dupa care iesi din tren luandu-si poseta pe brat si valiza tragand-o usor pe rotii.
Iesi incepand sa dea des din gene soarele arzator iritand-o.
-La naiba...iesi aceste cuvinte printre buzele ei rosiatice si fine.Isi dadu ochii peste cap stand in fata marei portii asteptand sa se deschida pentru a intra.
A avut o vacanta destul de frumoasa nu are ce comenta,s-a distrat cu familia ei si chiar s-a dat mare cu noile vraji invatate de ea.Zambi usor in coltul guri.
Sus In jos
Shin Daesung

Shin Daesung


Mesaje : 23
Localizare : Paradise.

I don't care. Empty
MesajSubiect: Re: I don't care.   I don't care. EmptySam Mar 10, 2012 9:33 am

Nu înţelege, de ce, de fapt, trebuie să stea aici şi să le spună elevilor despre cât de periculos este acum că au fost eliberaţi nişte Devoratori ai Morţii, de către el şi câţiva alţi prieteni, în această toamnă. Se uită la ceas, aşteptând parcă să curgă cu elevi din secundă în secundă. Dar nu s-a întâmplat aşa. Intră doar o roşcată fenomnal de mică care trăgea după ea un bagaj care pare extremde imens pe lângă ea. Zâmbeşte, privind-o din pragul uşii cum merge împiedicându-se în tocuri de pietrele prost puse.
" Ce risipă... " spune privindu-i corpul de la distanţă cu o mie şi unul de gânduri perverse în cap. Rânjeşte către Nick-aproape-făr'-de-cap, spunându-i apoi să şi ia avântul de aici.
Sus In jos
Tsubasa Kurumi
Viperini
Viperini
Tsubasa Kurumi


Mesaje : 13
Localizare : On the warzone

I don't care. Empty
MesajSubiect: Re: I don't care.   I don't care. EmptyDum Mar 11, 2012 1:01 am

Isi musca buza din cinci in cinci minute enervannduse destul de rau din cauza acelor pietre puse parca sa ii ingreuneze ei mersul mai ales cu valiza aia imensa.Isi dadu ochii peste cap oprinduse in loc cand intra in curtea castelulu.Se uita prin jur observand ca era destul agitatie se intreba de ce.Adica deabia venise din vacanta si agitatia tot era prezenta.Isi ridica ochii spre cer privind zambind.Se intoarse spre o silueta masculina zambind usor.Isi trase iarasi valiza dupa ea indreptanduse spre el.
Ii vazu zambetul pervers zambind in sinea ei.Surase finut ajungand in fata lui oprinduse.Cate gandurii aveau multi cu ea presupunea ca ale lui erau cele mai "periculoase".Incepu sa clipeasca des din gene lasand valiza langa ea privindu-l provocator.
"Ce s-a intamplat pe aici dragule?" zise pe un ton dulce incepand sa isi plimbe degetele ei lungi pe pieptul lui bine facut.
Putea fi destul de pisicoasa si fara motiv mai mult ca sa il sacaie.
Sus In jos
Shin Daesung

Shin Daesung


Mesaje : 23
Localizare : Paradise.

I don't care. Empty
MesajSubiect: Re: I don't care.   I don't care. EmptyDum Mar 11, 2012 9:47 am

Zâmebşte către ea, încercând să mai alunge din gândurile perverse ce în treceau prin minte unul după altul de parcă ar fi fost un adevărat curent din ele. Îi zâmbeşte, luându-i bagajul cu o vrajă simplă, pe care o făcu fără să rosească niciun cuvânt, doar fluturând bagheta scurt. Întrebarea ei la- făcut să rânjească.
" O plicitseală teribilă pe aici, nu-i aşa...? " întreabă ridicâdnu-şi umerii, zâmbind dulce către aceasta,dându-i două fire de păr din ochi, făcând apoi acelaşi lucru ru părul lui.
Se aştepta ca Directoarea să apară de oriiunde, oricând, aşa că va profita de cele câteva secunde de neoficialitate şi va face pe prostul, privind către acea roşcată incredibild e dărguţă.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I don't care. Empty
MesajSubiect: Re: I don't care.   I don't care. Empty

Sus In jos
 
I don't care.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Londra :: Expresul de Hogwarts-
Mergi direct la: