Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark whisper


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» All time low
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptyDum Mar 11, 2012 9:48 am Scris de Tsubasa Kurumi

» I don't care.
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptyDum Mar 11, 2012 9:47 am Scris de Shin Daesung

» Dreams thrown in the rain!
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptyDum Mar 11, 2012 6:46 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Tell me goodbye.
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptySam Mar 10, 2012 9:02 am Scris de Ireene Hildegarde.

» My heart pronounce your name , my love ...
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptySam Mar 10, 2012 6:28 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» " There are flaws in romance , but love is perfect "
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptySam Mar 10, 2012 5:31 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Baby, don't cry
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptySam Mar 10, 2012 5:23 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» Let's have some fun...
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptySam Mar 10, 2012 4:49 am Scris de Rebekah de Valois.

» Dance , I wanna dance .
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptySam Mar 10, 2012 3:18 am Scris de Alyssa J. DuPont.

Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. Copy_o13
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. Vxdevn11
000 puncte
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. 2uskk811
000 puncte
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. 2m3sl811
000 puncte
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. Slipdw11
000 puncte

 

 Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei.

In jos 
AutorMesaj
Kain Kaira

Kain Kaira


Mesaje : 5

Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. Empty
MesajSubiect: Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei.   Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei. EmptyMar Mar 06, 2012 8:31 am

    Astazi dimineata, in jurul orei 8, Alessandra Decrew a fost gasita fara suflare in apartamentul ei din centru Londrei Incuiate.
    Servitoarea ei Incuiata, Lira Dyust, a venit la fel ca intotdeauna la serviciu. Usa nu era deschisa, asa cum obisnuia doamna Decrew sa o lasa. Spre surprinderea ei, cheia pe care o avea nu se potrivea in broasca iar lemnul usii era destul de zgariat. Dandu-si seama in cele din urma ca in casa se intampla ceva, domnisoara Dyust a spart usa, ajuta de alti vecinii ai fostei Ministre. Descoperirea facuta a fost facuta de insasi servitoarea care era cat pe ce sa lesine la vederea cadavrului. Pozitia acestuia era foarte ciudata, aproape imposibila iar un zambet de groaza ii era intiparit pe fata.
    Autoritatile Incuiate nu au intarziat sa apara, dar fara nici un rezultat. La locul crimei nu se gasira aprente, urme sau dovezi ale violentei.
    Spre surprinderea tuturor, trupul neinsufletit al doamne Decrew a disparut fara nici o urma, lasand in urma doar o bucata de hartie, pe care era scris DM. Incuiatii cred ca este mana asa zise-i "Mafie", acum fiind speriati de cele intamplate.
    Domnul Arthur Acrow, actualul sef de departament de la Cauze de urgente, a afirmat: Inca se mai cauta vinovatul dar si cadavrul nefericitei. Speram ca aceasta cauza sa se rezolve cat mai repede si criminalul sa fie prins si judecat. Nu avem inca nici o dovada a ceea ce s-a intamplat in casa doamnei Decrew.
    Speram ca vinovatul sa fie prins cat mai repede si tras la raspundere pentru faptele sale.
    Anthony McClarren
Sus In jos
 
Fosta Ministra gasita fara viata in casa ei.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Înscrieri Şef de Casă~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Profetul zilei :: Articole :: Arhiva-
Mergi direct la: