Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark whisper


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» All time low
Kain Kaira EmptyDum Mar 11, 2012 9:48 am Scris de Tsubasa Kurumi

» I don't care.
Kain Kaira EmptyDum Mar 11, 2012 9:47 am Scris de Shin Daesung

» Dreams thrown in the rain!
Kain Kaira EmptyDum Mar 11, 2012 6:46 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Tell me goodbye.
Kain Kaira EmptySam Mar 10, 2012 9:02 am Scris de Ireene Hildegarde.

» My heart pronounce your name , my love ...
Kain Kaira EmptySam Mar 10, 2012 6:28 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» " There are flaws in romance , but love is perfect "
Kain Kaira EmptySam Mar 10, 2012 5:31 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Baby, don't cry
Kain Kaira EmptySam Mar 10, 2012 5:23 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» Let's have some fun...
Kain Kaira EmptySam Mar 10, 2012 4:49 am Scris de Rebekah de Valois.

» Dance , I wanna dance .
Kain Kaira EmptySam Mar 10, 2012 3:18 am Scris de Alyssa J. DuPont.

Kain Kaira Copy_o13
Kain Kaira Vxdevn11
000 puncte
Kain Kaira 2uskk811
000 puncte
Kain Kaira 2m3sl811
000 puncte
Kain Kaira Slipdw11
000 puncte

 

 Kain Kaira

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kain Kaira

Kain Kaira


Mesaje : 5

Kain Kaira Empty
MesajSubiect: Kain Kaira   Kain Kaira EmptyMar Mar 06, 2012 7:03 am

Kain Kaira
Kain Kaira Tumblr_li29h6BMuT1qep2qho1_1280_large

Kain Kaira Backgr37
FULL NAME: Kain Kaira
ALIAS: ~
AGE: Necunoscuta
BIRTH DATE: Necunoscuta
BLOOD TYPE: Pure Blood
SEXUALITY: Necunoscuta
OCCUPATION(if adult): Fosta Ministra, Actualul lider al Devoratorilor,

Kain Kaira Backgr38
EYES: Negri
HAIR: Negru
DISTINGUISHING FEATURES: Multe semne ciudate pe corpul lui
PLAY-BY: ~

Kain Kaira Backgr39
WEEKNESSES: asta depinde in ce forma este , difera de la unul la celalalt
LIKESS: Tot ce tine de logica, strategica si modul de gandire a adversarului, detaliile, durerea, nepasarea, baghetele puternice, sa isi insceneze moartea.
DISLIKES: Indiferenta, tradarea, minciuna, ipocritii, nepasatorii
PERSONALITY:
Kain sau Kiara asa cum ii place sa I se zica are personalitati multiple care difera de la aspect la aspect.Ii place sa ia forme diferite in scopuri diferite si in imprejurimi diferite tocmai pentru a juca teatru, dar nu de dragul de se preface sau pentru ca are ceva dorinte ascunse sau visuri de copil mic de a deveni un actor ci pentru ca are si el/ea propriile sale planuri.
Cum nicioadata nu ramane in posesia unui corp mai mult de cateva zile, ore este normal ca personalitatea sa sa difera de la unul la celalalt pentru a putea sa se furisese printre clanurile adverse.
Nu este nici un singuratic ca un lup si nici foarte sociabil, deobicei le combina pe toate…de la o femeie sexy trecand la un barbat serios si puternic care iti da fiori pe sirea spinarii doar uitandu-se la tine.Isi intra foarte bine in pielea personajului si avand la dispozitie si puterea celui pe care il copiaza nicioadata nu se teme de consecintele actiunilor sale.
Nu este un povestitor prea inrait, desi ii place sa inventeze lucruri si sa le spuna celorlalti, dar nimeni nu stie daca exista vreo farama de adevar in cuvintele sale sau doar baliverne.Uneori ai senzatie ca e un barbat sau o femeie senile, nebuna, dar asta e doar actul sau
Nu te poti increde in el deoarece nu are o constiinta si nici nu ti-ar sari in ajutor cu una cu doua , mai ales daca nu esti din clanul sau asa ca e in stare sa lase pe oricine sa moara in chinuri de ar fi dupa el.
Iarta foarte greu, iar gandul de razbunare este foarte prezent in capusorul sau. Nu multi devoratori ii stiu adevarata infatisare, deoarece mereu apare altfel si sub un alt nume.

Kain Kaira Backgr40
PARENTS: Necunoscuti
SIBLINGS: brothers and sisters ~
PETS: ~
HISTORY:
Kain prefera sa nu isi spuna istoria, deoarece considera ca asta este o cale de a afla anumite secrete.
S-a nascut pe o insula, in mijlocul oceanului Pacific. Inca de mic era vazut sub diverse infatisari si niciodata nu a accepat sa piarda. Parintii lui au murit inca de cand el era doar un pusti. Acestia au fost omorai chiar de el din cauza faptului era considerat un ciudat. Nu a avut pic de mila fata de cei ce ii dadusera viata. A plecat de pe acea insula, lasand-o intr-un haos total.
Lumea Magiei Negre l-a atras din totdeauna, astfel ca la o varsa s-a auto proclamat Lordul Intunericului. Ceilalti devoratori l-au acceptat datorita puterii lui de convingere.


Ultima editare efectuata de catre Kain Kaira in Mar Mar 06, 2012 8:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Kain Kaira Empty
MesajSubiect: Re: Kain Kaira   Kain Kaira EmptyMar Mar 06, 2012 7:16 am

Kain Kaira Hogwar13
Acceptat! Bun venit la Hogwarts!
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
 
Kain Kaira
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Hogwarts :: Inscrieri :: Personaje acceptate-
Mergi direct la: