Dark whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dark whisper


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» All time low
Hail to Gods. EmptyDum Mar 11, 2012 9:48 am Scris de Tsubasa Kurumi

» I don't care.
Hail to Gods. EmptyDum Mar 11, 2012 9:47 am Scris de Shin Daesung

» Dreams thrown in the rain!
Hail to Gods. EmptyDum Mar 11, 2012 6:46 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Tell me goodbye.
Hail to Gods. EmptySam Mar 10, 2012 9:02 am Scris de Ireene Hildegarde.

» My heart pronounce your name , my love ...
Hail to Gods. EmptySam Mar 10, 2012 6:28 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» " There are flaws in romance , but love is perfect "
Hail to Gods. EmptySam Mar 10, 2012 5:31 am Scris de Alyssa J. DuPont.

» Baby, don't cry
Hail to Gods. EmptySam Mar 10, 2012 5:23 am Scris de Tiffanie Johnsonne.

» Let's have some fun...
Hail to Gods. EmptySam Mar 10, 2012 4:49 am Scris de Rebekah de Valois.

» Dance , I wanna dance .
Hail to Gods. EmptySam Mar 10, 2012 3:18 am Scris de Alyssa J. DuPont.

Hail to Gods. Copy_o13
Hail to Gods. Vxdevn11
000 puncte
Hail to Gods. 2uskk811
000 puncte
Hail to Gods. 2m3sl811
000 puncte
Hail to Gods. Slipdw11
000 puncte

 

 Hail to Gods.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyLun Mar 05, 2012 2:10 pm

Camera era infundata intr-o liniste mormantala si lumanarile abea faceau fata intunericului adanc. Se simtea in aer un miros pronuntat de tigari si alcool. Grey isi arunca tricoul negru pe jos, alaturi de pelerina sa. Ramase in pieptul gol, acum reusind sa respire mult mai bine. Incepu sa-si inspecteze bagheta, dupa ce se tranti pe patul moale. Astepta practic sa se intample ceva ce probabil nu s-ar fi intamplat vreodata. Era cu putin trecut peste ora 11. Nu avea chef nici de citit, nici de vreo plimbare. Inchise ochii de un verde puternic, incercand sa adoarma. Prostii, nu putea asa ceva. Parca gandurile erau impotriva lui. Cand dorea sa se linisteasca, alte idei dadeau navala pese el. Brusc, incepu sa se gandeasca la problemele Ordinului. Grey, de vreo doua luni incoace, simtea cum se imbolnaveste de nervi. Rateuri peste rateuri, ii scapasera printre degete zeci de Devoratori. Mormai o injuratura si ii blestema in gand.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyLun Mar 05, 2012 2:25 pm

    Îşi refăcu vraja de protecţie cu câteva ore înainte, după ce scăpă de treburile ce le avea, iar acum, când deja se dădu stingerea, iese din biroul ei, şi se îndreaptă spre turnuri, pentru a ajunge la dormitoare. Se simţea epuizată fizic, cât şi mental, mai ales că în ultima perioadă se tot luptă din ce în ce mai mult cu Ordinul. Prea multe bătăi de cap. Trage aer în piept şi după ce intră în camera ei şi scăpă de hainele acelea ce o incomodau în acel moment, luându-şi mai apoi un tricou lung ce-i acoperea coapsele şi un halat, iese din camera ei şi se îndreaptă cu paşi mici spre cea a lui Grey. Îi este dor de el, într-un mod ciudat şi greu. Toată ziua se gândise la el. Se opreşte în faţa uşii şi bate de câteva ori, sperând să nu doarmă.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyLun Mar 05, 2012 2:29 pm

Ofta si trase aer in piept, acoperindu-si chipul cu palma dreapta, deranjat de lumina. Il trezi din visare bataia din usa si striga un simplu ' Intra ', stiind ca era ea. Doar ea putea fii. Nu prea vorbea cu multi profesori de acolo. Ii erau antipatici. Grey se ridica in varful patului, fixand usa cu privirea. Cand ea intra in camera sa, el ranjii, analizandu-i tinuta. Se tranti din nou pe spate, asteptand sa zica ea ceva. Sau sa faca, de ce nu? Ranji amuzat de gandurile sale perverse.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyLun Mar 05, 2012 2:37 pm

    Deschide uşa şi intră în cameră, având grijă să răsucească discret cheia. Zâmbeşte seducător, apropiindu-se de pat cu paşi mici şi îl priveşte atentă, analizându-i trupul. Simţi acea dorinţă ca de obicei când îl privea şi nu făcu decât să se aşeze pe pat, stând doar uşor deasupra lui.
    -Abia te-am văzut astăzi, spune şi oftează scurt, trecându-şi degetele prin părul lui, dându-i-l de pe frunte. Se apleacă mai mult peste el, fără a rezista tentaţiei de a-i gusta buzele. Îi este dor de săruturile lui. Îl sărută, devorându-i buzele cu patimă şi lăcomie, dorind parcă să-i destăinuie prin acel sărut tot ceea ce simte pentru el.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 9:29 am

Linistea mormantala se mentinu iar Grey puea sa jure ca Rebekah plutea. Nici macar rotirea cheii in broasca nu fu zgomotoasa, abea de se auzi un clinchet vag. Ii simti trupul deasupra si, la remarca ei, el rase. Ii gusta buzele la randu-i, ceva mai calculat decat ea. Uneori isi spunea ca blondina se aprindea la orice. Chiar si la o idee, de ce nu. Satenul ii facu cu ochiul si mana lui cobora incet pe talia sa subtire.
-Am avut treaba, ii raspunse intr-un timp si tanarul. Privirile lor se intalnira si li se puteau citi in ochi dorinta de a se avea unul pe altul. Corpul lui cald tanjea dupa al ei, desi daca stai sa te gandesti, nu avusesera vreun gest mai ' aprins ' decat o atingere sau un sarut. Se ridica in capul oaselor, sarutandu-i gatul. De ce, ti-a fost dor de mine, nu? completa Grey, pe un ton pisicher.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 11:02 am

    Îşi dădu abia apoi seama că exagerase şi când mâna lui ajunse pe talia ei, aceasta rupse sărutul şi-l privi. Îl dorea, trebuia să recunoască, dar poate era mai bine să-şi vadă de viaţa ei. Faptul că după atâţia ani încă mai era îndrăgostită de el, o deranja, căci ştia şi vedea că înafară de o aventură, el nu voia nimic. Nu reacţionă când o sărută pe gât.
    -Da, să zicem. Adică nu prea ştiu, cel mai probabil, zise calmă şi schiţă un zâmbet, mai mult de formă. Se ridică de pe pat, aşezându-se apoi pe un fotoliu şi-şi strânse halatul pe lângă trup, privind gânditoare pe fereastră.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 11:14 am

Modul in care nu-i mai raspunse la nici un gest il facu sa se inrebe daca fazuse ceva gresit. Dar ciudat, asa se purta mereu. O fixa cu privirea cand se ridica si ramase pironita inspre fereastra. Grey se ridica din pat, lasandu-si la vedere pieptul bine ucrat. Venii in fata ei si se aseza in genunchi, punandu-si palmele pe coapsele ei.
-Hei, iubito, ce-i cu tine? o intreba pe un ton calm, si totusi ochii sai ii tradau ingrijorarea.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 11:20 am

    Ajunsese să regrete toate lucrurile pe care le făcuse până atunci. Până şi faptul că era cine era îi provoca uneori dispreţul faţă de propria persoană. Îşi aminti imediat de faptul că o va urî dacă va afla vreodată şi inima i se strânse dureros în piept. Asta era! Trebuia să înveţe să trăiească fără el, să-l trateze asemeni oricărui profesor, căci nu avea rost să spere la mai mult. Nu realiză faptul că se comportă ciudat, decât când el se aşeză în faţa ei, atingându-i coapsele. Din nou, nu reacţionă, dar înăuntrul ei se cutremură. Blestemă în gând, căci era atât de previzibilă, că reacţiona mereu atât de prost când era vorba de el.
    -Nu. Nimic. Sunt doar foarte obosită şi de aia, zise şi îl privi, dându-i mâinile la o parte. Îi zâmbi, ceva mai sincer ce data asta.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 11:25 am

Se incrunta si asta vroia sa ii arate ca stia ca il minte. Uneori ura cand se purta asa cu el, ii ascundea atatea. Minciuna nu era chiar un lucru pe care-l adora, si cel putin nu din partea persoanei iubite. Ofta, amintindu-si cand erau doar niste studenti, el Ochi-de-Soim, tipul genial si studios, iar ea, o Viperina poznasa si la fel de stralucita ca si el. Trase aer in piept, dezaproband din cap.
-Nu ma minti. Stii ca nu-mi place. Grey accentua fiecare cuvant cu atentie.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 11:35 am

    Îi veni să ţipe de nervi. Să-i strige tot adevărul şi să-i spună să o scutească. Se săturase până peste cap de toată această situaţie. Îl privi calmă, distantă.
    -Grey, posesivitatea ta începe să mă calce pe nervi, spuse şi se ridică de pe fotoliu, lăsându-şi privirea în jos. Se comporta cu ea de parcă i-ar fi aparţinut, când în realitate nu era decât un joc pentru el.
    -Cred că ar fi mai bine să încetăm cu toate jocurile astea. Nu mai sunt de noi. Să-i lăsăm pe elevi să le joace. O seară bună, zise şi se întoarse pe călcâie, îndreptându-se spre uşă cu paşi mici. Regreta faptul că venise acolo, având în vedere toate lucrurile care se întâmplau.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 12:08 pm

-Prostii! Cand ti se face frica, fugi! Asa ai fost mereu! tipa el, nervos. Nu putea crede ca ea chiar fugise de el. Maraii nervos, desi spera, chiar si pentru un moment, ca ea se va intoarce si-l va infrunta. Avea nevoie de raspunsul ei, ca sa nu dea verdictul ca o pierduse. Inchise ochii si ofta, trecandu-si degetele albicioase prin parul lung si saten, ce-i acoperea obrajii.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 12:18 pm

    Se opri când ajunse la uşă şi privi peste umăr.
    -Niciodată nu m-ai cunoscut îndeajuns de bine ca să poţi spune acum cum sun eu, Grey. Întotdeauna pentru tine totul a fost un joc. Iar eu m-am săturat. Sunt femeie în toată firea şi mă comport ca o adolescentă. Am făcut greşeli când eram încă o elevă naivă, pe care nu vreau să le repet, spuse calmă şi-l privi, apoi deschise uşa şi ieşi din camera lui, mergând rapid spre a ei. Se răzgândi şi cu ajutorul baghetei, îşi schimbă hainele şi coborâ scările, ieşind din turn. Nu realiză cât de repede mersese, de ajunsese deja afară, dar când simţi ploaia rece de toamnă tresări. Nu se întoarse. Plecă, părăsind castelul, fără să privească înapoi. Poate ar fi fost mai bine să renunţe la tot şi să-şi vadă de viaţa ei. Avea destulă putere, alimentată de moştenirea lăsată de Lordul Întunecat, cât să le şteargă tuturor celor care o cunoşteau orie amintire despre ea.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 12:57 pm

Dadu cu pumnul in perete dupa ce ea rosti toate acele cuvinte. Dori sa-i dea o replica, insa isi inghiti cuvintele. Auzi usa inchizandu-se in urma ei si mormai o injuratura. Avea de gand s-o prinda. Era, totusi, un Devorator. Nu avea s-o lase sa omoare oameni nevinovati. Privii pe geam si ranjii amar, atintind-o. "Asta crezi tu ca nu te cunosc, dear." isi spuse el in gand si se schimba de haine. Aparu in fata ei, pe faleza, cu bagheta ridicata. Grey ii facu cu ochiul.
-Spune-mi, iubito, ce zici de un duel ca de la seful Ordinului Phoenix la seful Devoratorilor Mortii? facu satenul, facandu-i cu ochiul pisicher. Il durea faptul ca trebuia sa se incheie asa relatia lor.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 1:05 pm

    Paşii o purtară pe faleză. Privi apa neagră cu ochii goi, şi îşi dori să se afle în acele valuri. Lacul Negru era renumit pentru faptul că adăpostea multe creaturi. Tresări când îl văzu în faţa ei, dar nu dădu înapoi. O duru să-l audă cerându-i asta, dar nu ripostă. Îşi scoase bagheta.
    -Sunt un simplu Devorator, nu liderul lor, spuse calmă şi îi zâmbi blând, ca pe vremuri apoi se dădu câţiva paşi în spate, pregătindu-şi bagheta. Începe, murmură şi trase aer în piept, încercând să-şi înghită acel nod din gât. O durea.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 1:14 pm

Ochii lui se intunecara de tristete si in acel moment un fulger taie cerul in doua si un tunet le dadu startul. Nu se clintea si nu rostea nimic, asteptand ca ea sa-i sara in brate ca deobicei. Insa acel lucru nu se intampla. Era tragic ce li se intampla. Nu credea vrodata ca lui ar fi putut sa i se petcletuiasca asa ceva. Grey isi scutura capul imediat, ridicand bagheta si mai sus.
-Legilimens. sopti el, imediat intrand in mintea tinerei. Stranse din ochi, totul fiind brusc. Ii putea simti sentimentele si vedea gandurile.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 1:26 pm

    Se înfioră când auzi acel tunet. Simţea vântul tăios, biciundu-i chipul, ploaia şi părul, lovindu-i chipul nemiloase, dar nu se clinti. Deşi putea bloca orice vrajă a lui, nu o făcu, rămânând pe loc. Lăsă braţele pe lângă trup şi lacrimile începură să-i curgă pe obrajii uzi. Mulţumi în gând faptul că ploua. Se simţea mult prea rău în acel moment, şi şi-ar fi dorit ca apele negre ale lacului să o înghită, fără a-i mai permite să se întoarcă. Asta merita. Pentru tot ceea ce făcuse, pentru ceea ce era. Se întreba uneori, de ce fusese aleasă tocmai ea ca urmaş al celui ce fusese cel mai mare vrăjitor cu 30 şi ceva de ani în urmă?
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 1:35 pm

-El nu a fost niciodata un mare vrajitor. Dumbledor a fost cel mai mare! ii spuse el, deschizand ochii brusc si dezaproba din cap. Ochii sai sclipira de nervi. Nu putea crede ca pana si in al doisprezecelea ceas tot Lordul Intunecat era mai presus ca orice. Marai gatuit. Se simtea, intr-un fel sau altul, gelos. Grey stranse mai tare bagheta intre degete, fiind gata de orice.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 1:48 pm

    Nu spuse nimic, nici măcar un sunet. Rămase acolo şi-l privi. Îşi pierdu orice speranţă. Lui nu-i păsa de tot ceea ce văzuse, ci doar de partea în care ea făcea parte din Devoratori.
    -Fă-o, şopti gâtuită şi privi faleza, lăsând bagheta să-i cadă din mână. Îl privi şi îi zâmbi absentă, apoi făcu câţiva paşi spre marginea falezei, privind ca hipnotizată apa. Şi-ar fi dorit să sară. Trase aer în piept, închizând ochii.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 1:55 pm

Ea dadu drumul baghetei si il indemna sa o faca. Intelese ce vrea sa zica, insa nu o facu. Isi puse bagheta in buzunar, luandu-i-o si pe a ei. Grey ii prinse mana, de frica sa nu se arunce in lac. O trase incet inspre el, corpurile lor lipindu-se. Satenul depuse lent niste saruturi pe gatul ei. Ii fusese dor de ea. Mainile sale ii incercuira talia.
-Ce sa fac? N-o sa te blestem, sa stii. ii zise Grey, parand foarte serios.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 2:04 pm

    Tresări când o trase de mână spre el, iar corpurile li se lipi. Îşi duse braţele pe spatele lui, prinzându-i bluza în pumni. Trupul i se zgudui de plâns când buzele lui îi atinseră gâtul. Îi lipsise atingerea lui.
    -Nu mă lăsa singură iubitule, şopti printre suspine şi se lipi şi mai tare de el, nepăsindu-i că poate îi cerşea iubirea. Avea nevoie de el ca să reziste. Ştia că dacă până în acel moment nu ar fi fost alături de el ar fi cedat psihic. Greu de crezut, dar nu mai suporta să fie Devoratoare. Dorea să fie un om obişnuit, să nu-i pese de nimic altceva.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 2:08 pm

Raspunsul ei brusc il facu sa ramana pironit pe loc, ca mai apoi s-o mangaie linistitor pe cap. Grey o asigura ca e acolo si ca n-o va lasa. Stia ca-i greu pentru ea, desi pana atunci nu ar fi crezut c-o s-o mai ierte daca afla ca e Devoratoare. Isi lasa barbia pe umarul ei, inspirand adanc. Copurile lor se completau acum una pe alta.
-N-o sa te mai las vreodata. o asigura Grey, desi nu era nici el sigur. Se intreba cum ar fi reactionat la urmatoarea faza de gen.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 2:19 pm

    Continuă să plângă stând acolo, lipită de el, permiţându-i să o protejeze de toţi şi de toate. Îi cuprinse ceafa cu o palmă şi îşi ridică privirea uşor spre el, trăgându-i chipul spre al ei. Închise ochii, apoi îi căută orbeşte buzele, jurându-şi că nu îi va mai ascunde ceva. Îl sărută apăsat, dorindu-şi ca el să simtă prin acel sărut toată dragostea pe care ea o simţea. Îi înconjură gâtul cu braţele, vrând parcă să se poată contopi cu el. Îl muşcă uşor de buză.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 2:25 pm

Cand simtii ca dorea sa-l sarute, isi trase usor capul. Era total impotriva mentalitatii sale de a fii atat de apropiat de un Devorator. Insa brusc isi lipi buzele de ale ei, spunandu-si in minte ca ea merita orice. Isi puse mainile pe talia ei, coborand incet inspre coapse. Se lipeau din ce in ce mai mult, Grey tragand-o inspre mijlocul falezei, departe de lacul intunecos.
Sus In jos
Rebekah de Valois.
Director
Director
Rebekah de Valois.


Mesaje : 111

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 2:37 pm

    Va renunţa la Devoratori. Pentru el, ar fi fost în stare să facă orice, chiar să se alieze cu cei pe care la un moment dat îi urâse pentru că-i uciseseră familia. Îi gemu uşor în gură când palmele lui coborâră lent pe talie şi coapse. Îi presă sânii cu pieptul lui bine-făcut şi Rebekah rupse sărutul, gâfâind.
    -Iartă-mă. Îţi jur că voi renunţa la Devoratori, doar iartă-mă, spuse şi îi mângâie obrazul, privindu-l în ochi.
    -Fă-mă a ta, şopti după câteva clipe, simţindu-şi chipul arzând. Femeie în toată firea, dar roşea mai rău ca o copilă.
Sus In jos
https://dark-whispers.forumgratuit.ro
Grey Austin Anderein
Profesor
Profesor
Grey Austin Anderein


Mesaje : 35

Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. EmptyMar Mar 06, 2012 2:44 pm

-Te-am iertat deja, iubito. Nu as fi fost cu tine, aici si asa, daca nu ar fi stat intre noi dragostea. ii spuse Grey, mangaindu-i usor obrajii rosii si fierbinti. Zambii amuzat, anaizandu-i chipul atat de inocent. Aproba din cap, luand-o in brate si printr-o singura vorba, aparura in camera lui. Erau uzi amandoi pana la piele si schimbarea brusca de temperatura ii izbi din plin. O lasa in picioare, pe podea, dandu-i usor hainele jos. O sa racesti. zise satenul, sarutandu-i usor gatul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hail to Gods. Empty
MesajSubiect: Re: Hail to Gods.   Hail to Gods. Empty

Sus In jos
 
Hail to Gods.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark whisper :: Turnuri :: Dormitoare-
Mergi direct la: